Přidej se k nám

Podílej se na rozvoji nové značky v erotické branži

Aktulně nabíráme na tyto pozice:

Brigádník v expedici sexshopu

Hledáš brigádu? Poohlížíš se po manuální práci v partě fajn kolegů? Vyřídit kopec zásilek sice dá zabrat, ale naučíš se hodně o provozu e-shopu.

Profík v expedici sexshopu

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.

Denně ze sexshopů expedujeme kopec zásilek. Dá to sice zabrat, ale naučíš se hodně o provozu e-shopu. A když přijede nové zboží, je to jako otevírání vánočních dárečků.

Grafik / grafička

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
S Photoshopem a Illustratorem jste nejlepší kámoši? Máš v hlavě spoustu nápadů a dokážeš je chrlit jak na běžícím páse? Chceš tvořit podklady pro hravou značku a pracovat v přátelském týmu? Tak to jsi tu správně.

Copywriter/ka – specialista na erotické hračky

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.

Baví tě psát o sexu a dokážeš se vcítit do potřeb čtenářů? Každý den ti rukama projdou nové, zajímavé pomůcky. Najdi pro ně toho pravého zákazníka, který je ocení a bude šťastný...

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.

Rád/a mluvíš o sexu, jsi osobnost a máš co říct? Poznej, jaké to je natáčet Youtube videa se zázemím profesionálního studia. Staneš se známou osobností a v sexu budeš inspirovat tisíce lidí.

Specialista zákaznické péče

Jsi komunikativní a nebojíš se s lidmi psát a mluvit o výběru pomůcek? Jen tak tě něco nevyšokuje a vždy si dokážeš zachovat chladnou hlavu a nadhled? Tak to jsi tu správně.

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
Nevadí ti v kanclu psí kámoši a sklad plný vibračníků a čuňačinek? Chceš se podílet na obsahu našeho instagramu? Budeš komunikovat s našimi sledujícími i influencery, tvořit pro ně vtipné kvízy, reels, nebo vzdělávací infografiky.

Chápeme, že linkbuilding není zrovna častá odbornost. Ale neboj, plně tě zaškolíme. Pokud se nebojíš práce s čísly a tabulkami, sršíš nápady a dokážeš nadchnout lidi pro spolupráci, bude tě tato pestrá pozice bavit.

PHP programátor

Jsi zapálený webový vývojář, který se nebojí převahy holek v kolektivu? Zvládáš na pokročilé úrovni PHP, MySQL, JS, HTML a CSS3? Zažij trochu zábavnější práci než jen drtit kód v korporátu.