Přidej se k nám

Podílej se na rozvoji nové značky v erotické branži

Aktulně nabíráme na tyto pozice:

Sexpert/ka – podpora zákazníků

Máš pozitivní přístup k sexu a nebojíš se o něm s lidmi mluvit? Budeš lidem pomáhat s výběrem pomůcek přes mail, telefon a pokud budeš chtít i na prodejně. Občas se prohrabeš skladem a poznáš zákulisí a provoz e-shopu.

Profík v expedici sexshopu

Denně ze sexshopů expedujeme kopec zásilek. Dá to sice zabrat, ale naučíš se hodně o provozu e-shopu. A když přijede nové zboží, je to jako otevírání vánočních dárečků.

Copywriter/ka – specialista na erotické hračky

Baví tě psát o sexu a dokážeš se vcítit do potřeb čtenářů? Každý den ti rukama projdou nové, zajímavé pomůcky. Najdi pro ně toho pravého zákazníka, který je ocení a bude šťastný...

Rád/a mluvíš o sexu, jsi osobnost a máš co říct? Poznej, jaké to je natáčet Youtube videa se zázemím profesionálního studia. Staneš se známou osobností a v sexu budeš inspirovat tisíce lidí.

Posilu na tuto pozici aktulně nehledáme.
Máš přehled v online marketingu? Nebojíš se otevřeně psát o sexu a s textem si hraješ tak, že přišpendlíš čtenáře k monitoru? Budeš vytvářet kampaně, které mají smysl.

Chápeme, že linkbuilding není zrovna častá odbornost. Ale neboj, plně tě zaškolíme. Pokud se nebojíš práce s čísly a tabulkami, sršíš nápady a dokážeš nadchnout lidi pro spolupráci, bude tě tato pestrá pozice bavit.

PHP programátor

Jsi zapálený webový vývojář, který se nebojí převahy holek v kolektivu? Zvládáš na pokročilé úrovni PHP, MySQL, JS, HTML a CSS3? Zažij trochu zábavnější práci než jen drtit kód v korporátu.